Податкова_інформує про зростання ЄСВ

Чаплинська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу платників податків, що з 01 грудня 2021 року розмір мінімальної заробітної плати зросте до 6500 гривень. Це передбачене ст. 8  Закону України «Про державний бюджет України на 2021 рік».

15:53:05 12.11.2021

Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

15:27:17 11.11.2021

ЯК РОБОТОДАВЦЮ ОФОРМИТИ ЗАЯВУ-РОЗРАХУНОК ЗА Е-ЛІКАРНЯНИМ?

Лікарняні і декретні допомоги фінансуються Фондом соціального страхування України у хронологічному порядку – залежно від дати отримання заяви-розрахунку від роботодавця. Тож і для паперових, і для електронних лікарняних саме дата подання заяви визначає отримання матеріального забезпечення. Слідкувати за станом виплат можна у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund, а нижче наводимо основні правила оформлення заяв-розрахунків.

11:45:58 28.10.2021

Е-лікарняні по вагітності та пологах можна оплачувати без зміни статусу на "готовий до сплати"

Дійсні електронні лікарняні по вагітності та пологах почали створювати з 01 жовтня, коли завершився перехідний період. Деякі роботодавці вже призначили за такими лікарняними допомогу від Фонду соціального страхування України, однак в окремих випадках у страхувальників виникли складнощі при нарахуванні декретних виплат. Розповідаємо, які особливості призначення допомоги від ФССУ за е-лікарняними по вагітності та пологах.

13:45:58 21.10.2021

Новотроїцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області інформує

Фонд забезпечив надання понад 43 тис. медичних та соціальних послуг упродовж 8 місяців   За підсумками січня-серпня 2021 року Фонд соціального страхування України забезпечив надання понад 43 тисяч медичних та соціальних послуг для потерпілих на виробництві, їх супроводжуючих осіб, а також застрахованих осіб і членів їх сімей.

13:25:37 24.09.2021

Податкова інформує...

Громадяни не сплачують земельний податок у разі надання земельних ділянок в оренду платникам ЄП четвертої групи

13:56:13 30.08.2021

До бюджетів громад Херсонщини сплатили понад 3,2 мільярда гривень

За 7 місяців 2021 року до бюджетів громад Херсонщини надійшло 3253 млн гривень податкових платежів. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 17,4%, що у грошовому еквіваленті складає 483 млн гривень.

13:54:32 30.08.2021