Асканія-Нова селищна військова адміністрація

Новини громади

Турнір Дня Незалежності в ОТГ Асканія-Нова

24 серпня відбулися змагання за кубок Дня Незалежності, в якому прийняли участь футболісти 2005- 2006 р.н.. В змаганнях приняли участь 7 команд з трьох районів: Новотроїцького,Каховського та Чаплинського.

21:03 24.08.2020

Отримали швидкі тести на ВІЛ та гепатит С

КНП АЗПСМ Асканія-Нова отримали швидкі тести на ВІЛ та гепатит С від БО "100% життя Херсонський регіон". За фінансової підтримки агенства США з міжнародного розвитку USAID.

12:46 11.08.2020

Заміна насосу та САУ на ВНС-2

8 серпня на ВНС-2 в смт Асканія-Нова завершили роботи по заміні одного з двох насосів та САУ. Висловлюємо щиру подяку підприємцям та фермерам, які допомагають у реалізації проєкту. Також висловлюємо вдячність Віталію Свінціцькому за фінансову та матеріальну допомогу. На разі ми знаходимося на завершальному етапі. Цей проєкт - результат довгої, злагодженої роботи селищної ради, комунальних підприємств та наших партнерів - Програми DOBRE. Саме завдяки Програмі DOBRE ми маємо можливість покращувати якість надання послуг в громаді та рухатись вперед.

11:13 08.08.2020

Заміна насосів та САУ в с-щах Питомник та Молочне

5 та 6 серпня продовжили виконувати роботи по встановленню енергозаощаджуючих насосів та станцій автоматичного управління в селах ОТГ. Встановили нові насоси та САУ в селищах Молочне та Питомник. Завдяки новому, сучасному обладнанню, вода буде подаватись мешканцям цілодобово. Проєкт "Заміна насосного обладнання та станцій автоматичного управління на  свердловинах та запірної арматури в селах Асканія – Нова ОТГ, включно реконструкція 2-го підйому в смт. Асканія-Нова» реалізовується за підтримки Програми DOBRE.

17:55 06.08.2020

Заміна насосу та САУ в с-щі Комиш

Сьогодні розпочали роботи по заміні насосів та станцій автоматичного управління в селищах ОТГ та ВНС-2 в смт Асканія-Нова, які в травні отримали завдяки Програмі DOBRE.

19:20 04.08.2020