Асканія-Нова селищна військова адміністрація

Новини громади

Реабілітація дітей з інвалідністю

Протягом  десяти днів на базі Чаплинського районного культурно-мистецького центру фахівці Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю надавали послуги з психолого-педагогічного патронату та фізичної реабілітації дітям з інвалідністю, які є жителями Чаплинського району. Завдяки небайдужим дорослим нашої ОТГ, діти Асканія-Нова селищної ради також мали змогу отримати патронатні послуги фахівців центру.

10:25 23.03.2020

ПАМ’ЯТКА! Декларування доходів 2020

1 січня 2020 року набули чинності зміни до статей 46 і 52 Закону України «Про запобігання корупції», внесені Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», який набув чинності 18 жовтня 2019 року.

14:23 17.03.2020