Асканія-Нова селищна військова адміністрація

Новини громади

Дата: від до Скинути

В Херсонській області стартували гарячі телефонні лінії для жінок і чоловіків, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства.

з 15 квітня в Херсонській області розпочали роботу телефонні гарячі лінії для консультування з юридичних та соціальних питань, психологічної підтримки  жінок і чоловіків, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства та інші вразливі групи жінок та їх сім’ї.

11:17 21.04.2020

Актуальні питання щодо сплати податків в період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19)

Питання: Чи будуть застосовуватися до платників податків штрафні санкції за порушення строків сплати самостійно нарахованих податкових зобов’язань, у разі вчинення правопорушення протягом періоду з 1 березня по 31 травня 2020 року?

11:05 21.04.2020

Привітання начальника КП Асканія-Нова з днем народження

Шановний Олександр Степанович! Від усієї душі вітаємо Вас та зичимо здоров’я, достатку, миру, щоб усі Ваші бажання і мрії стали реальністю! Щастя Вам, доброго настрою на довгі роки, почуття задоволення від зроблених хороших справ на благо громади.

12:47 01.04.2020

У скрутні часи всі разом!

Сьогодні, коли весь світ охопив невідомий та невивчений коронавірус (COVID-19), наша Україна також опинилася в зоні ризику. Особливо, в цей час страждають незахищені верстви населення - родини, які опинилися в складних життєвих обставинах, одинокі люди похилого віку, одинокі особи з інвалідністю.

09:59 31.03.2020

До відома платників податків: зміни в роботі Центру обслуговування платників Чаплинської ДПІ

У зв'язку із запровадженням надзвичайної ситуації на всій території України внесено зміни у роботу Центру обслуговування платників Чаплинської державної податкової інспекції Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

09:59 30.03.2020

Закупили захисні маски та костюми

По програмі "Запобіганню і ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха і оперативного реагування на них в Асканія-Нова селищній раді" було закуплено 200 респіраторів У2-к та 4 захисні костюми Л-1.

08:29 30.03.2020