Асканія-Нова селищна військова адміністрація

Новини громади

Подяка Оніщенко Аллі Захарівні від депутатів селищної ради

01.07.2020р. Депутати Асканія-Нова селищної ради (соціальної комісії) висловили подяку Оніщенко Аллі Захарівні за багаторічну сумлінну працю та побажали на заслуженому відпочинку міцного здоров'я, довголіття, добробуту та щасливих і  радісних днів на многая,многая лєта!

11:15 02.07.2020

Знешкодження балонів з хлором

1 липня працівники ДСНС Херсонської області знешкодили та вивезли 19 балонів з хлором, які знаходились на очисних в смт Асканія-Нова.

09:17 02.07.2020

В КНП АЗПСМ Асканія-Нова селищної ради придбали нове обладнання

В КНП АЗПСМ Асканія-Нова селищної ради було придбано електрокардіограф, вартістю 29100 грн (22 тис. кошти місцевого бюджету, 7.1 тис кошти амбулаторії) та Автоматичний гематологічний аналізатор, вартістю 169 тис.грн. за кошти місцевого бюджету.

08:43 25.06.2020

Підключення до нової водопровідної мережі

Сьогодні до нової водопровідної мережі, яку протягнули за кошти інфраструктурної субвенції, почали під'єднуватись абоненти. На фото підключення до нової водопровідної мережі та від'єднання від старої по вул. Ботанічна в смт Асканія-Нова. Галина Кравченко поділилась враженнями: "напір чудовий, вода чудова, залишились дуже задоволені".

14:35 24.06.2020

COVID-патруль

З метою виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням корона вірусної хвороби COVID-19 у Херсонській області від 14 травня 2020 року № 50 «Про посилення в області роботи COVID-патрулів та щодо забезпеченості закладів охорони здоров’я медичними засобами», було проведено патрулювання з метою контролю за дотриманням населенням, а також підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території селищної ради, карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №  11 (зі змінами) та постановами головного Державного санітарного лікаря України.

15:12 22.06.2020

Громадські слухання в с-щі Маркеєв

18 червня в селищі Маркеєв відбулися громадські слухання з приводу  передачі в оренду ТОВ "Інженерний центр водопостачання" комунального підприємства "Маркеєво". На зборах були присутні 32 людини.   В результаті слухань було прийнятно рішення дати дозвіл на передачу в оренду КП "Маркеєво". Це дасть можливість  покращити якість надання комунальних послуг.

08:58 19.06.2020