Асканія-Нова селищна військова адміністрація

Новини громади

Результати моніторингу роботи депутатів за 2019 рік

Учасники Молодіжної ради Асканія-Нова селищної громади провели дослідження-моніторинг роботи депутатів за 2019. Мета такого дослідження – це оцінка роботи депутатського корпусу та кожного депутата зокрема. Вважаємо, що така робота і її публічність сприятиме покращенню роботи депутатів у 2020 році та допоможе громадськості зрозуміти, хто представляє їх інтереси у раді.

16:03 22.09.2020

Вітаємо Оніщенко Аллу Захарівну з днем народження!

У радісний і світлий день хочеться побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

08:44 27.08.2020

Інформація щодо  проведених  заходів  до  Дня Державного  Прапора України  та 29-ї річниці Незалежності України

Інформація щодо проведених заходів до Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України

24 серпня Україна відзначала 29-ту річницю своєї незалежності, адже це державне свято, яке відзначається щороку  на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.. По всій країні відбулася низка заходів.

16:17 25.08.2020