A A A K K K
для людей із порушенням зору
Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Новини громади

Дата: від до Скинути

Кубок футболу "Літо 2018" присвячений дню захисту дітей

03.06.2018 року в смт Новотроїцьке наші юні футболісти, тренер команди, Куянов Віталій Сергійович, прийняли участь в спартакіаді посвяченій Дню захисту дітей по футболу "Літо 2018", де зігравши кілька матчів вийшли в фінал з місцевою командою, господарями спартакіади, командой СК "Аматор" Новотроїцьке.

10:34 04.06.2018

СВЯТКУВАННЯ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

ГРОМАДА ОТГ АСКАНІЯ-НОВА СПІЛЬНО З ВІДДІЛОМ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОРГАНІЗУВАЛИ СВЯТКУВАННЯ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ. БУЛИ ЗАПРОШЕНІ ДІТИ З СЕЛИЩ ОТГ, МОЛОЧНЕ, ПИТОМНИК, МАРКЕЄВ. ВИКЛАДАЧІ ГУРТКІВ ПРОВЕЛИ ДІТЛАХАМ МАЙСТЕР-КЛАСИ З РІЗНИМИ ВИДАМИ ПОРОБОК.

08:14 03.06.2018

День вишиванки в Асканії-Нова

Відбулись урочистості з нагоди свята Дня вишиванки. Дійство розпочалось зі святкової ходи вихованців дитячого садку, далі були яскраві танці та незабутні пісні. Свято завершили флешмобом дітей та батьків. Голова селищної ради Свінціцький Віталій Каземирович привітав всіх присутніх та зазначив про важливість цього свята. А директор спортивної школи Любашенко Дмитро Анатолійович привітав керівника гурту в «Альтаїр» Ладирєву Анну з продуктивною діяльністю.

19:35 19.05.2018

ЗМАГАННЯ МІЖ ОТГ ХЕРСОНЩИНИ ПО ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

Батьки юнаків – футболістів 2006 -2007 року народження (тренер – викладач Куянов В.С.) щиро дякують Голові селищної ради Асканія-Нова, який є також Головою Федерації Футболу Асканії-Нова Свінціцькому Віталію Каземировичу, за підтримку в проведенні чемпіонату, а також членам Федерації Футболу Асканії-Нова, Куянову Віталію Сергійовичу та Оліщуку Володимиру Івановичу, за організацію та проведення Чемпіонату з футболу серед команд ОТГ та селищних рад юнаків 2006 -2007 року народження, який відбувся 14 – 15 травня 2018 року в смт. Асканія-Нова, де прийняли участь команди ОТГ Херсонської області.

12:35 17.05.2018

Офіційне відкриття ринкової площі в смт Асканії-Нова

16.05.2018 рік о 16.30 відбулось офіційне відкриття ринкової площі в смт Асканія-Нова. Площу  реконструювали за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Проект облаштування ринку направлений на стимулювання місцевого економічного розвитку громади відповідно до визначених стратегічних пріоритетів розвитку, та допоможе створити належні умови для торгівлі місцевих підприємців та фермерів.

18:21 16.05.2018

Ми пам`ятаємо...

9 травня - знакова подія нашої країни, кожної родини. А сьогодні, в умовах війни на сході України ми відчуваємо, як ніколи, через які випробування пройшли наші прадіди та їх родини... наші родини. І сьогодні є родини, які втратили своїх дітей, які живуть в умовах війни... На прикладі наших прадідів-героїв та сучасних учасників бойових дій ми повинні цінувати кожну хвилину прожиту під мирним небом і бути безмежно вдячними нашим ветеранам та солдатам, які відчайдушно стримують натиск на всю територію України... 

11:04 10.05.2018

Асканія-Нова має багато привабливих об`єктів для туристів...

Перше травня. Сонце. Річка. Кам`янська січ. Команда Асканія-Нова ОТГ презентує свої туристичні об`єкти. Ще раз пересвідчуємось, що ми унікальні та цікаві, як для зовнішнього туриста, так і для внутрішнього. Пропонуємо скуштувати наш чабан-чай, мед та бринзу. Роздаємо на згадку сувеніри та флаєри з інформацією про наші можливості (екскурсії, проживання...). Розповідаємо про місцевого письменника та фотографа. Долучаємо до майстер-класу з виготовлення сувеніру з гіпсу. День промайнув непомітно, але вражень від спілкування залишив багато. Чекаємо всіх у нашій гостинній громаді!

11:03 04.05.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора